Up next


Palubní autokamera HD Power Energy Mobile - černá skříňka - představení

59 Views
admindos
1
Published on 09 Dec 2018 / In power & Energy

Již se nemusíte bát řidičů, kteří najedou před Vaše auto a nečekaně zabrzdí, nebo chodců, kteří způsobují kritické situace. V případě nehody můžete se záznamem z palubní HD kamery Power Energy Mobile dokázat svoji nevinu.

Jste milovníky řízení automobilu? Ukažte své kousky svým přátelům a známým -- ti se mohou s Vámi v okamžiku ocitnout v terénu či na závodišti. O svých zážitcích už nemusíte jen vykládat, s naší autokamerou ukažte ostatním, že jste to opravdu zažili!

Instalace je velmi jednoduchá. Kameru stačí pomocí přiložených přísavek jen připevnit na sklo a to je vše. Po nastartování vozu (v případě, že je Váš vůz vybaven autozapalovačem, který se automaticky zapne po nastartování auta klíčem) se kamera přepne do režimu nahrávání a Vy se nemusíte o nic starat. Po otočení klíčem do polohy vypnuto se nahrávání samo přeruší. Kamera tak natáčí pouze tehdy, když je automobil nastartovaný a nepřijdete tak o záznam ze žádné jízdy.

Kamera automaticky přehrává starší záznamy a šetří tak místo na kartě. Videa je možné přehrát na kterémkoliv přístroji vybaveném videovýstupem (TV, monitor a jiné).

Show more
0 Comments sort Sort by

Facebook Comments

Up next